Благоустрій міста - хто цим займається?
Рейтинг

747 просмотров
10.04.2019, 15:07
Благоустрій міста - хто цим займається?

За належним станом міста постійно потрібно наглядати, адже вже через деякий час воно може перетворитися в банальне сміттєзвалище. Ми часто бачимо на вулицях різні служби, діяльність яких спрямована на те, щоб підтримувати у місті відповідну чистоту та стежити за тим, щоб все справно функціонувало. Ця сфера послуг є прямим обов’язком державних організацій. Давайте більш детально розглянемо, що саме відноситься до сфери їх відповідальності, коли мова йде про підтримання чистоти у місті.

Прибирання території


Кожне місто має відповідальну структуру, яка повинна назначати певних людей на необхідні посади, забезпечувати їх належним інвентарем та створювати комфортні умови для роботи. Ця структура має також контролювати виконання цими людьми своїх обов’язків та стежити за тим, щоб місто постійно мало охайний вигляд, а всі раптові проблеми вирішувались максимально швидко. Тут мова йде про звичайне прибирання від сміття.

Сезонне прибирання


В осінній період велика кількість листя з дерев опиняється на землі. Та сама структура відповідальна за те, щоб вчасно його прибирати та утилізувати. Ще більш актуальним це питання буде взимку, коли зайвий сніг може створити аварійну ситуацію на дорогах, а кількість травм серед пішоходів може досягати критичних показників. Завданням відповідальної державної організації буде забезпечити вчасне прибирання снігу та ще до настання сезону підготувати все необхідне обладнання, що буде використане взимку.

Прибирання в житлових та нежитлових приміщеннях


Це також є сферою відповідальності державних установ, за винятком тих випадків, коли прибиральники назначаються від приватного підприємства.

Сфера комунальних послуг

Сюди відноситься робота служб, які відповідають за вчасне підрізання старих дерев та посадку нових, за втамуванням потреб населення щодо сантехнічних послуг тощо.

Як видно зі списку, кожен з цих пунктів потребує певного обладнання, яке державна організація повинна закупити та надати своїм установам. А будь-які закупівлі, що проводяться державною організацією, повинні бути здійснені шляхом проведення відкритого аукціону. Він дістав назву тендер, а зареєструватися на нього можна тут https://tender.uub.com.ua/. Тендерна політика забезпечує прозорість проведення такого процесу та дуже добре впливає на економічне становище країни. Адже будь-яка компанія може взяти участь у тендері та отримати привабливе державне замовлення. Це сприяє розвитку ринкової економіки та виникненню здорової конкуренції.

Що стосується благоустрою міста, то державні організації повинні повністю забезпечити відповідальні установи всіма необхідними матеріалами


Це стає причиною для відкриття нових тендерів, адже придбати такі матеріали державна організація може лише таким шляхом. Детальніший список можна знайти перейшовши за цим посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tender-na-prybyrannia-v-systemi-prozorro. Більше того, за благоустрій певних складових можуть відповідати приватні підприємства, які працюють у сфері клірингу. Адже тендер повинен бути організований не лише через необхідність закупівлі матеріалів, а й для придбання певних послуг або робіт.

Таким чином, компанія, що професійно займається клірингом, може отримати значне державне замовлення, що значно підвищить її прибуток та статус. Загалом, тендерна система і справді добре вплинула на розвиток певних галузей. Дивує той факт, що деякі підприємства досі не розуміють цінності тендеру та не приймають у ньому участі. Адже більшість державних закупівель проводиться на значні суми, а це є досить вагомим фактором, щоб зробити цю сферу цікавою.
Комментарии пользователейПодписка на новости

Авторизуйтесь, пожалуйста

Логин:
Пароль:

Новости компании
Новостная лента
Аналитика Интернета
Продвижение
и оптимизация сайта
Истории успешных людейПол Аллен затеял судебную тяжбу с одиннадцатью крупнейшими ИТ-компаниями
Компания Interval Licensing, принадлежащая Полу Аллену, одному из основателей Microsoft, обвинила...


Экс-директор eBay может стать губернатором Калифорнии
Преемником действующего губернатора штата Калифорния Арнольда Шварценеггера может стать Мэг...ИнтервьюНашим интернет-магазинам не хватает ориентированности на клиента
Как свой создать интернет-магазин и сделать ему правильную рекламу, что ждет рынок электронной...Влиятельные
бизнесмены Уанета
Первый миллиард
в Интернете

Copyright (c) 2009 Vistar
Разработка
и продвижение Агентства Vistar
О Компании   Консалтинг   Интернет-маркетинг   Сайты для бизнеса   Подготовка контента   Продвижение бизнеса    Стоимость решений
Публикация материалов с сайта vistar.com.ua возможна только с указанием обязательной ссылки на источник: vistar.com.ua и имя автора. Подробнее


(Total time 0.0452)